Publicat 10 Mai 2017 | Reactualizat 09 Iun 2017 | Expiră 09 Iun 2017

Ofiter Colectare Debite - program part-time/full-time

6 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Atitudine pozitiva si orientare catre client si rezultate
- Foarte bune abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Abilitati de organizare si atentie la detalii
- Bune cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- Disponibilitate de a lucra in ture, 6 ore/zi sau 8 ore/z

Descrierea jobului

- Contactarea telefonica a clientilor si gestionarea unui portofoliu alocat
- Informarea clientilor asupra aspectelor specifice debitelor/platilor
- Negocierea termenelor de plata printr-un discurs persuasiv
- Introducerea informatiilor in aplicatia interna
- Mentinerea standardului de calitate stabilit

Iti oferim:
- Salariu fix si bonusuri lunare
- Posibilitatea de a participa la traininguri si coachinguri periodice
- Reale sanse de promovare
- Activitati distractive alaturi de colegi in Team Building-uri, Christmas Parties, Happy Hours
- Acces la pachete de servicii medicale
- Smartphone din partea companiei, precum si reduceri la servicii de telefonie

Top Factoring este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare. Avantajul nostru competitiv consta in asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor, atat de la persoane fizice, cat si de la companii. Referitor la aria geografica, avem capacitatea de a actiona pe tot cuprinsul Romaniei si in alte 24 de tari europene. Alaturandu-va echipei Top Factoring veti beneficia de un mediu de lucru profesionist si de sansa dezvoltarii durabile a carierei. http://topfactoring.ro/

Expirat
Ofiter Colectare Debite - program part-time/full-time  -  Top Factoring