Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 09 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Ofiter Colectare Creante

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra daca:

  • Esti absolvent de studii medii/superioare;
  • Esti atent la detalii;
  • Ai abilitati de negociere;
  • Ai abilitati de organizare;
  • Ai abilitati de persuasiune;
  • Esti orientat catre rezultat;
  • Ai abilitati bune de comunicare;
  • Cunosti limba engleza la un nivel mediu;
  • Ai cunostinte Microsoft Office – nivel mediu.
Experienta anterioara in activitatea de colectare creante, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Vei contacta debitorii in vederea recuperarii sumelor datorate de acestia, aplicand tehnicile si standardele de calitate stabilite;
Vei prelua apelurile si informa clientii despre valoarea debitelor, termenele de plata, modalitatile de plata, locatiile de plata, clauzele contractuale, masurile restrictive in cazul neplatii, intr-o maniera politicoasa si profesionala;
Vei colabora cu celelalte departamente si vei transmite acestora solicitarile clientilor din aria ta de competenta in acord cu procedurile inter-departamentale.

Ce iti oferim?

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus in functie de performanta;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala.

GetBACK Recovery este intr-un proces continuu de dezvoltare printr-o echipa puternica si dinamica, fiind unul din principalii jucatori pe piata de management al creantelor. Reprezentam un partener de incredere pentru institutiile financiare (banci, companii de telecomunicatii, companii de asigurare, firme de mediere financiara). Avem un fond financiar stabil si capacitatea de a achizitiona portofolii de creante cu valori ridicate.

Expirat
Ofiter Colectare Creante  -  SC GETBACK RECOVERY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles