Publicat 14 Mai 2018 | Reactualizat 11 Iun 2018 | Expiră 14 Iun 2018

Ofiter Colectare Creante

6 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti la inceput de drum si iti doresti o cariera in domeniul colectarii de creante, trimite-ne CV-ul tau.

Noi iti oferim:
- Training specializat, orientat spre rezultate;
- Ocazia sa inveti de la cei mai buni dintre colegii nostri;
- Un mediu de lucru modern;
- Suport in dezvoltarea carierei tale.

Cerinte:
- Experienta in activitatea de colectare debite constituie un avantaj;
- Excelente abilitati de negociere, comunicare si solutionare a problemelor;
- Abilitati de analiza si sinteza;
- Bune cunostinte PC: MS Office;
- Atitudine pozitiva si orientare catre rezultat.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de:
1. Administrarea dosarelor alocate, prin crearea si mentinerea unei legaturi active cu debitorii:
- contactarea telefonica a acestora, in vederea recuperarii debitelor restante pe cale amiabila;
- negocierea, incheierea si monitorizarea intelegerilor de plata, tinand cont de obiectivele setate si de strategia utilizata;
- urmarirea actiunilor intreprinse pentru dosarele alocate, pana la inchiderea acestora prin efectuarea platilor.
2. Atingerea indicatorilor cantitativi si calitativi, indicatori pe baza carora activitatea este evaluata si recompensata.
3. Propunerea unor modalitati de imbunatatire a activitatii.

Beneficii:
- Mediu de lucru motivant, unde performanta este apreciata si rasplatita;
- Sustinere in dezvoltarea unei cariere in domeniul colectarii de creante;
- Pachet salarial atractiv;
- Bonus in functie de rezultate obtinute;
- Tichete de masa, decontarea transportului si acces la servicii medicale private.

Debt Collection Agency a fost înființată în anul 2013 și pentru o perioadă scurtă de timp a devenit una dintre cele mai de succes companii de pe piață din Romania. Pe termen lung, focusul principal al companiei este de a investi în achiziționarea de portofolii cu creanțe neperformante. In 2016 Debt Collection Agency a devenit parte a grupului international B2Holding, unul dintre cei mai importanti jucători din domeniul achizitiilor si colectarii de creante din Scandinavia.

Expirat
Ofiter Colectare Creante  -  DEBT COLLECTION AGENCY