Publicat 16 Feb 2019 | Reactualizat 16 Mar 2019 | Expiră 19 Mar 2019

OFITER ADMINISTRATIV JURIDIC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne-am dori?

  • sa fii o persoana deschisa, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional
  • sa fii o persoana sociabila si prietenoasa, asemenea colegilor din echipa :)
  • sa fii student sau sa ai studii superioare finalizare
  • sa intelegi responsabilitatea implicata de un loc de munca
  • sa dai dovada de atentie la detalii si foarte bune abilitati de organizare
  • sa fii o persoana ambitioasa si competitiva

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?

  • sa oferi suport administrativ Consilierilor Juridici prin administrarea dosarelor aflate in procesul de executare silita
  • sa verifici si sa pregatesti documentatia necesara dosarului de executare silita, asigurandu-te ca datele existente sunt corecte si complete
  • sa mentii evidenta electronica a dosarelor pregatite si a situatiilor aferente acestora
  • sa prelucrezi informatiile in sistemul informatic intern, cu privire la stadiul dosarului de executre silita aflat pe rolul instantelor judecatoresti
  • sa procesezi corespondenta primita zilnic in Departamentul Juridic
  • sa redactezi raspunsuri la solicitarile transmise de catre institutiile statului, debitori si executorii judecatoresti colaboratori
  • sa ajuti in organizarea arhivei interne de documente si transmiterea acestora catre arhiva externa
  • deplasari in tara in vederea preluarii dosarelor de credit/abonament de la clientii colaboratori

BENEFICII:
  • sistem de salarizare competitiv
  • asigurare medicala
  • team building & petreceri
  • discount abonament sali de sport
  • zile tematice & zile internationale

AVANTAJE:
  • program de lucru full-time 8 ore/zi (Luni –Vineri)
  • dezvoltare profesionala intr-o companie internationala
  • sediu in centrul Bucurestiului
  • spatii destinate relaxarii & atmosfera placuta

CREDITEXPRESS is a leading financial services group in the CEE region, providing a wide range of professional debt collection services and financial consultancy. We are proud to work with the largest and higher profile Consumer product and finance groups in the region, who choose to outsource to a reliable partner, which is able to provide a flexible and ethical collection service.

For more details, please visit www.creditexpress.com.ro

Expirat
OFITER ADMINISTRATIV JURIDIC  -  CREDITEXPRESS FINANCIAL SERVICES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles