Ofiter administrare credite

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Cunoştinţe operare PC (Ms Office, email);
  • Abilitati de negociere si putere de convingere;
  • Capacitatea de a relationa cu persoane dificile;
  • Experienta anterioara intr-un rol similar.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asigura managementul portofoliului de credite in ceea ce priveste introducerea şi actualizarea datelor privind clienții, creditele şi garanțiile în aplicatie;
  • Verifica documentele necesare întocmirii contractelor;
  • Asigura redactarea contractelor de credit, urmărind conformarea cu condițiile aprobării;
  • Verifica contractele de credit si documentele accesorii;
  • Asigura asistenta la semnarea contractelor;
  • Asigura administrarea bazei de clienti;
  • Asigura pregătirea dosarelor în vederea arhivării fizice şi electronice.

Suntem institutie financiar nebancara,sub stricta supraveghere a Bancii Nationale Romane, ce ofera credite persoanelor fizice si companiilor.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022