Publicat 19 Iul 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Ofițer bancar credite agenţia Brașov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Licențiat al unei facultăţi cu profil economic
- Abilități foarte bune de comunicare și relaționare
- Capacitate de efort pentru realizarea obiectivelor, responsabilitate
- Constituie avantaj experiența în activitatea de promovare produse bancare
- Domiciliul în municipiul Brașov

Descrierea jobului

- Răspunde de activitatea de promovare și vânzare a produselor şi serviciilor băncii,
- Oferă potențialului client toate informaţiile necesare în vederea identificării nevoii de finanțare,
- Identifică produsul de creditare care răspunde cel mai bine nevoilor de finanțare ale clientului,
- Asistă clientul în completarea cererii de credit, preia documentele de la client și efectuează verificarea formală a documentației de credit pentru a constata dacă aceasta este completă și corectă.

Banca Centrală Cooperatistă CREDITCOOP este bancă centrală pentru 38 de bănci cooperatiste și are un număr de 17 agenții în țară.

Expirat
Ofițer bancar credite agenţia Brașov  -  Banca Centrală Cooperatistă CREDITCOOP - Agenţia Brașov

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles