Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 23 Aug 2007 | Expiră 27 Aug 2007

OFIŢER CREDITE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (profil economic sau management, marketing)
Limba engleză – minim nivel mediu
Cunoştinţe operare PC (Word, Excel, Internet)
Abilităţi de comunicare şi planificare
Iniţiativă, perseverenţă, dinamism
Permis de conducere categoria B
Experienţă n vnzări (preferabil produse financiare)

Descrierea jobului

Prospectarea pieţei pentru identificarea potenţialilor clienţi
Prezentarea ofertei de produse, consilierea clientilor
Dezvoltarea şi gestionarea portofoliului de clienţi
Realizarea obiectivelor stabilite de către companie

SE OFERĂ:
Salariu fix + bonusuri în funcţie de rezultate
Telefon mobil
Training în microcreditare şi în procedurile de creditare ale firmei
Posibilităţi de dezvoltare profesională
Un mediu de lucru modern

Instituţie financiară, membră a Opportunity International Network, dedicată sprijinirii înfiinţării şi dezvoltării IMM-urilor prin credite şi consultanţă în domeniul financiar.

Expirat
OFIŢER CREDITE  -  OPPORTUNITY MICROCREDIT ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles