Office support

B+N Integrated Facility Services 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Sudii medii sau superioare finalizate
- Abilitati de utilizare pachet Microsoft (Outlook, Word, Excel) - nivel mediu
- Foarte buna atentie la detalii si meticulozitate
- Persoana analitica
- Spirit de observatie
- Buna comunicare orala si scrisa
- Atentie distributiva si capacitate de concentrare
- Capacitatea de a respecta termene stricte de predare a fisierelor intocmite
- Cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui coleg care sa se ocupe de colectare si analiza de date din/in facturi si contracte pe partea de energie electrica in principal, insa si alte facturi/contracte de prestari servicii.

Acest rol presupune:
- Capacitate de sinteza pentru a putea crea diverse situatii/ rapoarte cu informatiile extrase din analiza facturilor.
- Reconciliere/refacturare energie electrica
- Intocmire de situatii referitoare la consumuri/costuri (energie electrica, gaz, salubritate, apa) pentru locatiile solicitate
- Intocmire/ verificare anexe facturi energie electrica
- Centralizare facturi, alocare facturilor pe centre de cost, obtineri de aprobari pentru plati si executii
- Intocmire/depunere declaratii de impunere
- Intocmire diverse rapoarte
Publicat 14 Oct. 2022 Expiră 13 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.