de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Reactualizat 27 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Office Support Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii universitare absolvite sau in curs
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- abilităţi şi experienţă organizatorică
- capacitate de planificare şi prioritizare
- atenţie distributivă
- abilităţi dezvoltate de comunicare şi de a dezvolta relaţii interpersonale
- motivare şi eficienţă
- capacitate de luare a deciziilor
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- cunostinte bune operare PC MSOffice, navigare internet
- limba engleza scris/vorbit - minim nivel mediu
- cunostinte editare foto - obligatoriu
- domiciliu stabil in zona Alba Iulia

Descrierea jobului

- se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şi cereri
- se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă)
- se ocupa de gestionarea comenzilor din magazinul online
- intocmeste facturi, documente fiscale si de transport
- urmareste livrarea comenzilor
- listeaza produse noi in magazinele online
- intretine pagina de Facebook
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- raspunde de inregistrarile de contabilitate primara si de verificarea financiara a contractelor societatii
- coordonarea relatiei cu furnizorii companiei
- colectare date si organizarea lor de la departamentul tehnic si vanzari

Importator si distribuitor biciclete, tricicilete , vehicule electrice , masinutte eelectrice si carturi!

Expirat
Office Support Assistant  -  SC ARTEMIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles