Office & Services Administrator

Plugpoint - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Te invitam in echipa noastra daca esti o persoana organizata, care se adapteaza rapid la situatii noi, cumunicativa si proactiva. Asteptam cu interes aplicatia ta daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si motivata sa dezvolte solutii de incarcare pentru automobile electrice la nivel international.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prezentarea produselor si serviciilor prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti
  • Gestionarea echipelor din teren pentru implementarea solutiilor de incarcare pentru automobile electrice
  • Managementul calitatii datelor in CRM privind proiectele in derulare, prospectarile si oportunitatile identificate
  • Administrarea documentelor administrative
Cerinte:
  • Diploma de licenta, preferabil in domeniul economic
  • 1-2 ani de experienta in relatii cu clientii, administrare, comunicare sau vanzari
  • Aptitudini excelente de comunicare scrisa si verbala
  • Abilitati in utilizarea programelor software Word, Excel si PowerPoint.
  • Project management, respectarea sarcinilor si a termenelor limita
  • Intelegerea rapida a noilor programe software
  • Abilitati de multi-tasking, organizare si prioritizare

Programe software cu care vei interactiona:
  • Microsoft Office - Word, Excel si PowerPoint
  • Aplicatie pentru mobil IOS si Android - Plugpoint
  • Platforma online management (web-based) - Plugpoint
  • Program CRM

Plugpoint este un Start-Up tanar si dinamic care functioneaza ca o punte de legatura între proprietarii statiilor de incarcare si utilizatorii de masini electrice. Solutiile noastre software îi ajuta pe proprietarii de statii sa gestioneze si sa-si valorifice serviciile de incarcare cu eforturi minime. In acelasi timp, Plugpoint simplifica incarcarea pentru proprietarii de masini electrice, indiferent daca alimenteaza la birou, acasa sau intr-o parcare publica.

Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos