Office Manager

Whitedecor SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Salut!
Suntem în căutarea unui nou membru al familiei Tandem! Te asteptam sa faci parte din ea!

Candidatul Ideal:
- Studii superioare finalizate;
- Bune capacitati de comunicare;
- Cunoasterea pachetului MS Office( Excel, PowerPoint)
- Responsabilitate si diplomatie;
- Capacitate de organizare a prioritatilor si gandire analitica;
-Persoana dinamica, comunicativa, organizata si sociabila.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:
- Atributiile si responsabilitatile zilnice sunt predominante de cifre si diverse functii in excel;
- Gestionarea agendei directorului companiei;
- Interactiunea cu colegii din late departamente/filiale;
- Activitati administrative;
-Sprijin in activitatile celorlalti membri ai echipei;
-Abilitatea de a lucra in echipa.

Punctul de lucru este la adresa: Soseaua Bucuresti- Ploiesti, nr 42-44, corp B.

TANDEM este o companie ce produce mobila de calitate din anul 2002. A aparut in Chisinau. Din 2015 suntem prezenti in Romania, iar in acest moment avem 9 showroom-uri active, in Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi, Oradea.

Suntem intr-o continua dezvoltare si expansiune.

Ne deosebim prin calitatea deosebita a produselor si prin profesionalismul personalului.

www.etandem.ro

Publicat 7 Oct. 2022 Reactualizat 6 Nov. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.