Office manager

Vertical Design - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Prezenta agreabila;
- Studii superioare - constituie avantaj ;
- Experienta pe un post similar ;
- Cunostiinte solide de PC (World, Excel);
- Limba engleza- nivel mediu ;
- Fire organizata ;
- Aptitudini de comunicare ;
- Personalitate proactiva,orientata spre rezultat.

Descrierea jobului

- activitati de secretariat: preluare apeluri telefonice, organizare si indosariere documente emise sau primite de companie,aprovizionare cu articole de papetarie si protocol
- pregatiri deplasari (inchirieri camere, rezervari bilete,etc)
- actualizarea diverselor evidente in excel: situatia bonurilor de motorina, convorbirilor telefonice, fiselor de medicina muncii, etc

VERTICAL DESIGN este o companie romaneasca de top infiintata in 1999, specializata in importul, comercializarea si montajul de: usi industriale, usi de interior si exterior din lemn si metal, usi automate glisante si rotative. www.vertical.ro

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 22 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022