Office Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai putea fi următorul/a nostru/a "Office Manager" dacă:

- ai un nivel bun de limba engleza (scris si vorbit);
- cunosti bine Word și Excel;
- esti o persoana organizata.

Descrierea jobului

- Gestionarea activitatii de protocol: primirea si indrumarea vizitatorilor catre sedintele stabilite;
- Organizarea si pregatirea documentelor pentru semnat, distribuirea acestora catre departamentele carora apartin;
- Coordonarea activitatilor de deplasare: rezervari la hotel, achizitionarea biletelor de avion, intocmirea documentatiei necesare pentru deplasari;
- Primirea, centralizarea si expedierea corespondentei, coordonarea relatiei cu furnizorii de servicii, birotica, consumabile;
- Colectarea si sintetizarea informatiilor despre noi colaboratori/ furnizori;
- Ofera suport administratorului companiei si intregii echipe manageriale;
- Diverse activitati specifice de secretariat.

Sălile noastre de jocuri sunt prezente în toată Europa (Germania, Italia, Croația și alte țări). În România avem sălile de jocuri Million și Fortuna Palace Luxury Games, cu peste 50 de locații deschise în toată țara, un sfert dintre ele fiind în București.

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos