Office Manager

SDC - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii superioare
-competente in MS Office
-cunostinte de legislatia muncii/administrare personal
-persoana dinamica, organizata, cu spirit de echipa

Descrierea jobului

Cautam Office Manager avand ca atributii principale:
-administreaza si coordoneaza activitatile din cadrul firmei
-administreaza personalul: salarii, bonuri de masa, concedii de odihna, program de lucru
-primeste si plateste facturile din cadrul firmei
-se ocupa de partea administrativa a biroului. cum ar fi realizarea procesului de facturare in Smartbill

Biroul de proiectare SDC Proiect a fost infiintat in anul 2005 in Cluj-Napoca, Romania.
Echipa este tanara, dinamica, ambitioasa si incercam sa fim intre liderii domeniului de proiectare folosind cele mai noi softuri si solutii constructive de ultima generatie.
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos