Office Manager

AppTown - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Absolvent studii superioare;
• Experiență relevantă în domenii precum: juridic, administrativ, management de proiect, financiar, imobiliare;
• Experienta de minim 2 ani ca asistent manager, asistent director general, office manager;
• Capacitatea de a-si desfasura sarcinile in mod independent, cu minima supervizare;
• Foarte bune abilitati dе comunicare, relationare;
• Spirit de inițiativă și atitudine proactivă;
• Abilitati dе organizare si planificare;

Descrierea jobului

• Ofera suport echipei de management in activitatea specifica
• Organizeaza si coordoneaza calendarul evenimentelor interne si externe
• Redacteaza diferite documente la nevoie (contracte generale, adrese, notificari, etc)
• Centralizeaza si comanda necesarul de consumabile
• Ofera suport departamentului financiar, centralizeaza facturile si le organizeaza in functie de furnizori, termen plata etc.
• Activitati administrative:
- gestionarea registrelor de intrari / iesiri documente
- scanare / copiere / arhivare documente
- organizarea sedintelor din cadrul companiei
- organizarea deplasarilor din cadrul firmei (documente de calatorie, rezervari la hotel etc)
- mentine relatia cu furnizorul extern de servicii IT pentru rezolvarea situatiilor aparute
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor

Beneficii
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, venituri motivante
• Traininguri de specialitate
• Abonament Bookster
• Abonament servicii medicale
Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos