Office manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii absolvite;
Cunostinte de operare calculator MS Office- Word, Excel;
Persoana perseverenta, ordonata, meticuloasa si organizata;
Capacitatea de a intocmi corect si complet, documentele specifice, de a le ordona si gestiona;
Capacitate de comunicare;
Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu;

Descrierea jobului

Cautam pentru un client de-al nostru o persoana responsabila cu atributiile de mai jos:

Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice si a mail-urilor;
Redactarea si transmiterea corespondentei;
Intocmirea si achizitionarea necesarului de consumabile;
Organizarea si realizarea activitatilor administrative si de secretariat;
Intocmirea rapoartelor si a situatiilor cerute de management;
Pastrarea evidentei inregistrarilor si a documentelor;
Contabilitate primara;
Redactarea unor contracte simple de achizitii si vanzari;
Mentinerea relatiei cu firma externalizata de contabilitate;
Gestionarea si arhivarea documentelor de interes general ale firmei.

VTM este o companie infiintata in Mai 2004 al carei portofoliu contine clienti din domenii de activitate diverse, precum: industria petrolului, servicii de consultanta IT, telefonie mobila, industria de constructii, comertul cu bijuterii, sectorul cinematografic si sectorul imobiliar. VTM isi concentreaza activitatea pe urmatoarele tipuri de servicii: servicii de procesare si contabilitate, instruirea personalului, servicii de consultanta fiscala si financiara, servicii de administrare si management, raportare conform IAS, ghidarea in alegerea programului financiar sau de contabilitate care corespunde cel mai bine specificului companiei. Societatea VTM a fost infiintata de profesionisti din domeniul contabil si cel financiar. Experienta personalului combina cu succes teoria economica, comportamentul etic si practica contabila.

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos