Publicat 23 Nov 2020 | Reactualizat 21 Dec 2020 | Expiră 24 Dec 2020

OFFICE MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Experiența anterioară constituie avantaj;
Aptitudini de comunicare verbală și scrisă: capacitatea de a transmite informații în mod clar, eficient și diplomat;
Atenție către detalii;
Capacitatea de a învăța rapid;
Seriozitate și adaptabilitate;
Spirit de echipă;
Capacitatea de a respecta termenele limită;
Cunoștințe de limbă engleză vorbit și scris (minim nivel mediu);
Cunoștințe operare PC (Pachet Office, Internet, e-mail);
Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp.

Descrierea jobului

Responsabilități specifice recepției: primire și redistribuire apeluri telefonice, faxuri etc.;
Preluarea corespondenței, înregistrarea și direcționarea acesteia către departamente;
Redactarea adreselor, informărilor și a altor documente oficiale;
Aprovizionarea cu consumabilele necesare desfășurării activității curente (birotică, papetărie, etc.);
Asigurarea activității de protocol, organizarea ședințelor, gestionarea agendei CEO-ului;
Suport administrativ pentru echipă;
Relaționarea cu clienții și furnizorii de materiale și servicii si evidența derulării contractelor cu furnizorii de utilităti și servicii administrative;
Oferirea de suport în organizarea evenimentelor;
Centralizarea și verificarea corectitudinii documentelor contabile primare primite de la terți: facturi, chitanțe, deconturi;
Asigurarea evidenței facturilor primite de la furnizori și urmărirea procesului de colectare a facturilor.

METAMINDS este o companie 100% românească specializată în integrarea soluțiilor de securitate cibernetică și a arhitecturilor complexe în domeniul IT, înființată în 2015.
Avem peste 40 de proiecte implementate până în acest moment, fie că vorbim despre contexte în care am fost furnizor unic de soluții sau parte din echipe interdisciplinare în parteneriat cu jucători de top la nivel global. Majoritatea s-au derulat în domenii cheie precum infrastructuri critice de interes național și pentru clienți privați în domenii de interes prioritar, inclusiv telecomunicații, energie și utilități. Experiența dobândită în cadrul acestor proiecte a susținut consolidarea expertizei noastre în implementarea sistemelor informatice integrate la cheie care reflectă abordarea noastră interdisciplinară.
Obiectivul nostru este să ieșim din tiparele convenționale și să propunem soluții inovatoare în cadrul arhitecturilor IT moderne. Ne-am asumat provocarea pe care o presupune pionieratul în metacognition, având deja background în integrarea tehnologiilor de ultimă generație. În toate proiectele implementate avem o abordare interdisciplinară, asigurând mereu un maxim de eficiență atât în înțelegerea, cât și în soluționarea provocărilor ridicate de procesul de transformare digitală.
Expertiza și gândirea creativă sunt valorile care definesc METAMINDS, acestea fiind elementele ce ne permit să găsim constant noi soluții eficiente de deep learning și de tehnologia informației.

Expirat
OFFICE MANAGER  -  METAMINDS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles