Office Manager@ Targul Cartii

Targul Cartii SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Căutăm un Office Assistant super organizat, cu inițiativă și abilități de comunicare, pentru a se alătura misiunilor noastre din domeniul administrativ. Ce ne dorim noi este să fii o persoană amabilă, cu o atitudine proactivă și flexibilă și mai ales să contribui la cultivarea unui vibe pozitiv în echipa noastră. Dacă-ți surâde ideea să lucrezi în cadrul celui mai mare anticariat din România, ne-ar plăcea să te cunoaștem.

Activitatea ta se va desfășura la sediul companiei din București.

Vrem să faci parte din echipa noastră pentru că:
Ai cunoștințe bune de operare PC: navigare internet, suita Microsoft Office;
Poți comunica și relaționa foarte bine atât cu echipa, cât și cu clienții companiei;
Ai cunoștințe minime de contabilitate primară;
Poți organiza și planifica sarcinile pe cont propriu și respecți termenele limită;
Ești o persoană corectă, discretă și serioasă;
Îți dorești să evoluezi și să înveți lucruri noi;
Ai o gândire pozitivă și abilitatea de a găsi soluții.

Descrierea jobului

Ne bazăm pe tine că:

Vei prelua și direcționa apelurile telefonice;
Vei menține legătura cu furnizorii dedicați ai companiei (curierat, utilități, papetărie, medicina muncii etc);
Vei colabora cu departamentele de Resurse Umane și Contabilitate pentru întocmirea dosarelor cu documente contabile și de personal;
Vei organiza activitățile de protocol din cadrul companiei;
Vei gestiona flota auto (relația cu furnizorii, scadențe roviniete, RCA, ITP);
Vei genera zilnic NIR-urile pentru achiziția de marfă;
Vei realiza activități de îndosariere și de arhivare a corespondeței fizice și electronice primită de la clienți, furnizori, angajați;
Vei expedia corespondența prin poștă, electronic, fax;
Vei organiza activitățile de team building din cadrul companiei;
Vei întocmi rapoarte de activitate;

În schimb, noi îți oferim:

Contract de muncă cu un salariu competitiv;
Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere, responsabilitate și autonomie;
Cursuri de dezvoltare, programe de instruire, team building anual etc.

Hai în echipa Targul Cartii!

Infiintat in 2012, TargulCartii.ro, librarie si anticariat electronic, pune la dispozitia cititorilor peste 50.000 titluri ce trateaza variate domenii de interes, carti publicate de numeroase edituri prestigioase din Romania.

Obiectivul TargulCartii.ro este de a promova arta si stiinta prin intermediul multitudinii de carti noi si vechi oferite spre vanzare - pagini de beletristica, tehnica, enciclopedii, dictionare, critica si studii, carte pentru copii si altele.

Pentru a descoperi oferta TargulCartii.ro, pentru a fi la curent cu promotii si ultimele noutati prezentate pe platforma electronica, optiunea de creare a unui Cont de client va inlesni transmiterea celor mai relevante informatii catre iubitorii de carte.

Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.