Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 15 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

Office Manager - suport pentru conducerea companiei

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de o persoana deschisa, responsabila, apta de a face fata unor provocari intr-o companie cu un model si orientare absolut noua pe piata romaneasca

Descrierea jobului

In prezent structura companiei are nevoie de o persoana pentru postul de office manager – suport pentru conducere.
Cerintele postrilor sunt:
Cunoasterea foarte buna a limbii engleze – este necesar un dialog cu compania americana;
Cunoasterea sistemelor de operare si a utilitatilor de secretariat;
Aspect fizic deosebit de placut si o prezenta agreabila, deschisa
Capacitatea de a intelege si redacta stiri economice necesare unei emisiuni de televiziune
Abilitati de comunicare, de relationare cu diferite tipuri de persoane;
Disponibilitate si capacitate de a invata;
Abilitati organizatorice.

Posibilitati de dezvoltare personala rapida, mediu de lucru excelent, standarde americane de profesionalism

Pentru a continua procedura de recrutare va rog a ne trimite cate un C.V. cu poza si o scrisoare de intentie

AMARIS GOLDBERG STOCKS, BONDS & FOREX prima companie de tip financiar din Romania care ofera investitorilor toate instrumentele financiare internationale. Astfel investitorii romani pot alege intre plasamentele la bursele din New York, Londra sau Hong Kong, pot tranzactiona actiunile unor cunoscute companii ca Boeing, Coca Cola sau Bank Of America, pot alege tranzactionarea directa a aurului, petrolului sau altor instrumente aferente burselor internationale de marfuri si au acces la piata valutara internationala FOEX. Aceste oferte sunt posibile pe baza unui parteneriat cu o puternica institutie financiara din Statele Unite Ale Americii.

Expirat
Office Manager - suport pentru conducerea companiei  -  AMARIS GOLDBERG STOCKS, BONDS & FOREX SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles