Office Manager- Perioadă determinata 2 ani

Manpower - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Manpower Romania recrutează Office Manager pentru o companie prezentă la nivel global, furnizor american de plăți electronice.

Ne dorim o persoană motivată, dornică de evoluție pe plan profesional.
Pentru această poziție se solicită:
  • Experiența în recepție constituie un avantaj;
  • Un nivel avansat de cunoaștere a pachetului Microsoft Office;
  • Cunoștinte de contabilitate primară;
  • Engleză la nivel conversațional.

Descrierea jobului

  • Asigură suportul administrativ pentru toate departamentele firmei;
  • Urmăreşte scadentele de plată ale facturilor interne si externe în colaborare cu departamentul de contabilitate;
  • Furnizează informaţiile şi documetele necesare departamentului HR prin telefon, fax, e-mail, documete predate pe suport de hărtie, copii xerox;
  • Asigură legatura cu furnizorii societăţii ori de câte ori este nevoie;
  • Preia, înregistrează, îndosariază şi arhivează corespondenţa şi mesajele primite de la parteneri, clienţi şi ceilalţi angajaţi;

Beneficii
  • Contract perioadă determinată 2 ani;
  • Transport asigurat;
  • Tichete de masă 15 RON/zi lucrătoare.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 8 iun. 2022 Reactualizat 6 iul. 2022 Expiră 8 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos