Publicat 23 Iul 2020 | Reactualizat 30 Iul 2020 | Expiră 22 Aug 2020

Office Manager / Executive Assistant

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 5 ani experiență în Administrativ / Logistica, Office / Back-office / Secretariat

Candidatul ideal

Sa fie o persoana comunicativa, competitiva, perseverenta, atenta la detalii si responsabila.
Sa ii placa lucrul in echipa, sa fie un bun organizator.

Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze este obligatorie. Cunoasterea altor limbi straine este un plus.

Descrierea jobului

Organizare si coordonare dosare fizice si online.
Organizare, coordonare si supervizare termene.
Organizare si coordonare agenda personala a partenerului coordonator (Managing Partner).
Organizare, coordonare, mentinere relatii furnizori.
Supervizare si coordonare continut website si pagini social media.

Persoana care va ocupa acest post va lucra direct cu partenerul coordonator si va raspunde direct numai fata de acesta, avand astfel sansa sa se implice la nivel administrativ in cadrul firmei. Numarul de responsabilitati va creste in timp.

Mediul de lucru este relaxat, prietenos, familial.

Ratza & ratza este una dintre firmele de PI de top din România, având o practicã extinsã în domeniul Mãrcilor, Brevetelor, Desenelor Industriale, Drepturilor de Autor, Numelor de Domeniu, Licenţierii, Litigiilor şi Menţinerii drepturilor, oferind reprezentare în faţa Oficiului de Stat pentru Invenţii şi Mãrci precum şi în faţa instanţelor şi autoritãţilor competente pentru clienţi naţionali şi internaţionali.

Office Manager / Executive Assistant  -  Ratza & ratza S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles