Office Manager - Bucuresti

ARTMATCH SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate;
Bune capacitati de comunicare;
Cunoasterea pachetului MS Office;
Responsabilitate si diplomatie;
Capacitate de organizare a prioritatilor si gandire analitica;
Persoana dinamica, comunicativa, organizata si sociabila.

Descrierea jobului

Responsabilități secretariale: preluare apeluri telefonice, prelucrare corespondență (fizic și online), coordonarea vizitatorilor;
Intocmeste si actualizeaza diverse baze de date, rapoarte, situatii;
Comanda necesarul de rechizite, produse de curatenie pentru departament si are grija de toate problemele adimistrative ale departamentului (curatenie, mancare, birotice, transport, etc.);
Primeste vizitatorii si asigura suport in organizarea intalnirilor;
Ofera suport colegilor din Sales si Client Service.

Sub spectrul unei economii in formare, compania noastra desfasoara activitati in diferite domenii: furnizarea de sisteme de afisaj, mobilier metalic si elemente de infrastructura pentru retail; productia de display-uri si sisteme de afisaj din materiale plastice; importul si furnizarea de imbracaminte identitara si materiale promotionale precum si ample servicii de montaj specifice activitatilor noastre.

Publicat 28 Iul. 2022 Reactualizat 18 Aug. 2022 Expiră 27 Aug. 2022