de ani Fără Frică...

Publicat 10 Nov 2019 | Reactualizat 01 Dec 2019 | Expiră 10 Dec 2019

Office Manager / Assistant to General Manager

1 post

Candidatul ideal

  • Studii superioare absolvite
  • Experienta intr-un rol similar de minum 2-3 ani
  • Foarte bune abilitati de comunicare scrisa si verbala, de organizare, planificare si prioritizare a activitatii, atentie la detalii, relationare interumana,
  • Nivel avansat de cunoastere a limbii romane si a limbii engleze scris/citit/vorbit
  • Cunoastere a MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Outlook;

Descrierea jobului

Office Management:

  • Gestioneza relatia si derularea contractelor cu furnizorii de materiale/birotica si de servicii de mentenanta a cladirii/spatiilor de birouri si depozitare, a echipamentelor de birou, securitate, curierat, etc.
  • Realizeaza aprovizionare periodica si efectueaza comenzi in bugetul aprobat pentru consumabile birou, protocol.
  • Coordoneaza organizarea evenimentelor de protocol si a sedintelor si supervizeaza activitatea logistica;
  • Arhiveaza fizic si/sau electronic documentele si contractele (clienti/ furnizori/ studii clinice/ CAS) primite la sediul social;
  • Redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
  • Asigura o buna comunicare cu toate departamentele si transmite in timp util informatiile de interes general;
  • Supravegheaza si se asigura de indeplinirea serviciilor indispensabile bunei functionari a sediului (ex: curatenie, paza etc.);
Activitate Receptie
  • Preia si raspunde la apelurile telefonice si corespondenta electronica, corespondenta curier primire/distribuire, inregistreaza documente oficiale si arhiveaza si informeaza persoanele relevante din organizatie
  • Asigura suport in organizare calatorii in interes de serviciu: cazare, transport, rezervare restaurant

Asistent General Manager
  • Asista in pregatire rapoarte/prezentari, la solicitare
  • Asigura informare si pregatire mapa semnare documente oficiale, in timp util.

Descrierea companiei

Alatura-te echipei Affidea !

800.000. Acesta este numarul de pacienti care ne-au trecut pragul in decursul unui an. 1200 este numarul profesionistilor care fac parte din echipa Affidea si care prin preocupare, integritate si respect mutual reusesc sa rasplateasca increderea pe care pacientii si doctorii o pun in mainile noastre.

Cautam pentru Affidea oameni curajosi, curiosi si care progreseaza constant prin idei noi si inovatii, fiind mereu in cautare de modalitati mai bune de a isi ajuta pacientii si colegii.

Lucram impreuna in permanenta pentru a oferi cea mai buna ingrijire medicala posibila.

Cateva informatii despre noi:

· Affidea face parte dintr-un grup elvetian ce are o experienta indelungata in domeniul sanatatii. La nivel European 7500 angajati isi desfasoara cu profesionalism activitatea in 16 tari din Europa si 256 de Centre Medicale.

· In Romania, avem 36 de centre medicale, in 19 judete deservite de peste 150 de echipamente medicale de inalta performanta

· 50% dintre centrele ce au primit 5* prin EuroSafe Imagine Wall of Stars sunt detinute de reteaua Affidea; printre acestea se regaseste si Affidea Fundeni

· Suntem in permanenta cautare de noi oportunitati de business care sa ne ajute sa crestem

Despre spiritul Affidea:

· La Affidea punem prioritate pe nevoile, sentimentele si emotiile pacientilor, colegilor si tuturor celorlalte persoane care fac parte din ecosistemul ingrijirii medicale.

· Suntem interesati de dezvoltare profesionala continua; credem in avantajele tehnologice de ultima ora si le punem la dispozitia personalului nostru pentru a crea un mediu de lucru dinamic, competitiv in care dezvoltarea personala aduce valoare afacerii pe care o dezvoltam

· Avem o cultura bazata pe incredere, integritate si respect mutual. Lucram in echipa.

Office Manager / Assistant to General Manager  -  Affidea Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles