Publicat 04 Mar 2019 | Reactualizat 01 Apr 2019 | Expiră 04 Apr 2019

Office Manager / Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini de Asistent Manager dezvoltate .
Rapiditate in gandire si comunicare
Rezistenta la stres + activitati concomitente si multiple
Buna cunoastere a pachetului MS Office
Atentie distributiva si de detaliu
Adaptarea usoara la diverse situatii neprevazute
Imaginatie si Initiativa
Buna cunoastere a limbii engleze
Abilitati foarte bune de comunicare,exprimare si convingere
Initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor

Descrierea jobului

Organizarea Secretariatului Managerului General
Programarea si organizarea intalnirilor Managerului General
Scriere fluenta dupa dictare ( similar cu stenografie )
Organizarea vizitelor Managerului General
Comunicarea actelor emise de secretariatul Managerului
Primirea /Scanarea/arhivarea Documentelor
Preluarea conversatiilor si apelurilor
Dactilografiere rapida
Primirea vizitatorilor
Activitati de HR specifice ( contracte de munca )

Salariu oferit :2300- 2700 RON

Societate cu capital integral privat ce activeaza in domeniul securitatii la incendiu si a protectiilor pasive la foc

Expirat
Office Manager / Asistent Manager  -  CONECO ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles