Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Office desk assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui candidat tanar, ambitios, dornic de provocare si cu dorinta de a lucra intr-un mediu activ.

Cerinte:

  • Engleza - nivel avansat (scris, vorbit)
  • Abilitate de multitask
  • Abilitate de persuasiune
  • Inclinatie catre client
  • Flexibil
  • Capacitate de asimilare de informatii noi
  • Buna comunicare
  • Spirit de echipa/lucru individual
  • Focus pe indeplinirea sarcinilor la timp

Descrierea jobului

AGNursing Personnel este parte din grupul Nursing Personnel, agentie cu sediul central in Londra, Marea Britanie si se ocupa de plasarea personalului medical in spitalele de stat de pe teritoriul Angliei.

Descriere:

  • Mentinerea candidatilor activi in baza de date
  • Plasarea candidatilor ca forta de munca in regim de agentie
  • Mentinerea relatiei cu actuala baza de date a clientilor
  • Marirea bazei de date a clientilor prin recrutare de personal nou (de pe platforma companiei)
  • Coordonarea cu celelalte filiale ale companiei
  • Preluare/plasare de apeluri telefonice catre candidati/clienti
  • Rezolvarea chestiunilor generale legate de plata

Oferta:
  • Oferim salariu de baza + comision
  • 40 de ore pe saptamana

AGnursing Personnel este o firma de consultanta pentru o agentie de recrutare si plasare personal medical in Anglia.

Ne asiguram ca oferim clientilor nostri cele mai bune servicii si ca pacientii sunt in siguranta in grija asistentelor noastre.

Expirat
Office desk assistant  -  AGNURSING PERSONNEL CONSULTANCY S.R.L.