de ani Fără Frică...

Publicat 10 Oct 2008 | Reactualizat 07 Nov 2008 | Expiră 10 Nov 2008

office assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolvent studii medii sau superioare
- nivel avansat de cunoastere a limbii engleze
- abilitati de comunicare si relationare
- spirit de echipa
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si a prioritatilor
- cunostinte avansate de operare MS OFFICE
- experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj

Descrierea jobului

Activitati administrative
Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
Gestionarea corespondentei electronice;
Interfata intre companie si diverse organizatii
Gestionarea stocului de materiale consumabile;
Pregatirea diverselor deplasari (inchirieri camere, rezervari bilete,etc)
Actualizarea diverselor evidente in excel: situatia bonurilor de motorina, convorbirilor telefonice, fiselor de medicina muncii, etc
Mentinerea relatiei cu companiile furnizoare de servicii medicale

VERTICAL DESIGN S.R.L. este o companie tanara si dinamica, infiintata in 1999, ce a reusit sa se impuna in scurt timp de la infiintare ca un partener de incredere pe piata constructiilor.
Firma de renume in domeniul constructiilor ce realizeaza importul, comercializarea si montajul pentru: usi industriale, usi de interior si exterior din lemn si metal, usi automate glisante si rotative

Expirat
office assistant  -  Vertical Design SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles