de ani Fără Frică...

Publicat 11 Sep 2008 | Reactualizat 10 Oct 2008 | Expiră 12 Oct 2008

Office Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-studii superioare
-cunostinte excelente de limba engleza (vorbit, scris, citit)
-cunoasterea pachetului MS Office
-buna capacitate de comunicare si relationare interpersonala
-flexibilitate si spirit organizatoric
-abilitati de ascultare si deschidere
- potential superior de invatare si adaptare la sarcini diverse
- persoana dinamica, cu atitudine pozitiva fata de sarcini si responsabilitati
- experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- răspunde cu amabilitate la telefon, direcţionează apelurile primite către persoanele vizate şi furnizează solicitanţilor informaţii cu caracter public privind compania.
- efectueaza traduceri de texte/documente care sunt necesare si sunt in legatura cu necesitatile organizatiei
- actualizeaza baza de date a companiei cu informatiile aparute in media despre companiile ce activeaza in domeniul sau in domenii de activitate inrudite cu cel al Provus
- inregistreaza toate documentele oficiale trimise sau primite de companie
- organizeaza si redacteaza corespondenta zilnica a firmei
- intocmeste si trimite scrisori oficiale, faxuri, mailuri etc
-asigura fluxul informational interdepartamental
- face rezervari cazare, transport, etc
- atributii adminstrative
- activitati de protocol
- pastreaza confidentialitatea asupra tuturor datelor si documentelor despre care ia la cunostinta voluntar sau involuntar, datorita indatoririlor profesionale.

Companie cu capital strain, ce activeaza pe piata financiar-bancara din Romania in domeniul procesarii tranzactiilor cu carduri si al serviciilor legate de sectorul de retail banking.

Printre clientii sai se numara CEC Bank, OTP Bank, Raiffeisen Bank, GE Money, ABN Amro Bank, Libra Bank, Garanti Bank, Banca Romaneasca (membra a National Bank of Greece).

Expirat
Office Assistant  -  PROVUS SERVICE PROVIDER SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles