de ani Fără Frică...

Publicat 21 Aug 2008 | Reactualizat 18 Sep 2008 | Expiră 21 Sep 2008

Office Assistant

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, foarte buna cunoscatoare Office, experienta lucru documente, meticuloasa, politicoasa, dispusa la program prelungit. Abilitati comunicare.

Descrierea jobului

Raspunde in mod direct de relatia cu un client dedicat. Emite rapoarte de activitate. Monitorizeaza nivelul si modul de realizare al contractului. Beneficii: Salariu competitiv + bonuri masa + prime pentru realizari si Posibilitati reale de promovare in cele mai inalte functii de conducere, in functie de gradul de integrare si realizare a cerintelor initiale.

Companie de servicii postale la nivel national cu o vechime de 12 ani. In plina dezvoltare. Colectiv tanar, dinamic.

Expirat
Office Assistant  -  Mailman Servicii Postale

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles