de ani Fără Frică...

Publicat 14 Iul 2008 | Expiră 14 Aug 2008

OFFICE ASSISTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• experienta de minim 1 ani intr-o pozitie similara – bune abilitati de comunicare (vorbit/scris), sociabilitate, capacitate de organizare si planificare, flexibilitate, onestitate,
• cunostinte din domeniile: operare PC (viteza si corectitudine in redactare), limba engleza , utilizare fax, elaborare documente manageriale

Descrierea jobului

receptioneaza si distribuie corespondenta catre departamentele din centrala si catre sucursale
• receptioneaza apelurile telefonice si le distribuie catre departamentele din centrala
• receptioneaza, distribuie si transmite faxuri
• tine evidenta tuturor faxurilor care intra si ies din sediul central, completand toate informatiile solicitate prin formularele de inregistrare
• receptioneaza coletele sosite prin Prioripost si le distribuie departamentelor din centrala
• asigura corespondenta
• redacteaza orice document la solicitarea Directorului
• asigura legaturile telefonice solicitate de Director sau de catre orice alt Manager
• asigura traducerea documentelor la solicitarea Directorului
• asigura protocolul clienţilor, partenerilor de afaceri ai firmei
• xerocopiaza documentele solicitate de Director si Manageri

Descrierea companiei

Bun venit în cea mai mare familie digitală din România.

Am reuşit să integrăm cele mai multe reţele locale, tehnologia făcând ca Bucureştiul să fie un cartier din Timişoara, Clujul să fie la doi paşi de Iaşi, de unde te intorci iar în Bucureşti, de data asta trecând prin noul sector Braşov. Sistemul modular îţi permite să ai putere şi libertate de mişcare în cadrul reţelei exact ca la tine acasă. Intră în reţea şi ţine-te bine. Unde-s mulţi, viteza creşte. Pe net, sau pe toate celelalte la un loc: internet, televiziune, telefonie, interviziune, digifonie, telenet. Stop. Vorbeşte reţeaua fără noi. Bucureşti, un mic cartier din Timişoara? Deocamdată schimbă cablurile din casă cu ţeavă adevărată şi imaginează-ţi ce poţi face mai departe pe alese! Injoy!

Familia INJOY, cea mai mare familie.
www.injoy.ro

Expirat
OFFICE ASSISTANT  -  Hertza Telecom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles