de ani Fără Frică...

Publicat 29 Mai 2008 | Reactualizat 26 Iun 2008 | Expiră 28 Iun 2008

OFFICE ASSISTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent(a) de studii medii/superioare
Utilizare PC(Word, Excel, Power Point, Outlook) nivel avansat
Engleza: nivel conversational bun
Bune abilitati de comunicare si relationare, persoana analitica in gandire, atenta la detalii, organizata, diplomata
Prezenta placuta, dinamica, motivata, capabila sa lucreze sub presiune
Experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului

Redacteaza, traduce, inregistreaza si indosariaza la cerere corespondenta interna si externa
Intocmeste si actualizeaza dosare cu informatii utile privind activitatea companiei
Asigura asistenta si suportul logistic in organizarea intalnirilor interne si pentru manifestarile companiei
Asigura activitatea de protocol
Desfasoara activitati de secretariat si asista personalul companiei.
Pregateste deplasarile angajatilor (inchirieri camere, rezervari bilete,etc)
Isi desfasoara activitatea in conditii de eficienta si operativitate
Respecta si aplica politica companiei

Descrierea companiei

Companie multinationala cu profil farmaceutic

Expirat
OFFICE ASSISTANT  -  Reprezentanta Covidien Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles