Office assistant

MRB Electric - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Atitudine deschisa, proactiva
  • Abilitati excelente de comunicare
  • Abilitatea de a lucra cu cifre
  • Bune abilitati de prioritizare a activitatilor si de management al timpului
  • Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele.
  • Cunostinte limbi straine: engleza
  • Cunostinte operare PC, Microsoft Office
  • Studii superioare sau medii

Descrierea jobului

  • Mentinerea relatiei cu clientii, oferirea de suport administrativ in proiectele derulate
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii in vederea pastrarii unei evidente a contractelor si facturilor
  • Intocmire si urmarire ordine de deplasare si deconturi
  • Intocmire documente administrative
  • Introducere facturi
  • Arhivarea documentelor contabile in format electronic si in format fizic
  • Suport administrativ
  • Publicarea anunturilor de angajare si efectuarea procesului de recrutare
  • Intocmire si evidenta pontaj lunar si condica de prezenta
  • Evidenta fiselor de aptitudine, efecturarea programarilor pentru medicina muncii
  • Mentinerea evidentei dosarelor de personal, fizic si electronic
  • Mentinerea legaturii cu serviciul extern SSM
  • Evidenta necesarului de echipamente folosite de catre angajati & diferite comenzi achizitii
  • Activitati de protocol in cadrul departamentului
  • Suport in organizarea de teambuildinguri/alte proiecte interne

MRB Electric ofera solutii complete clientilor sai in domeniile:

instalatii electrice /sisteme fotovoltaice /confectii metalice/ proiectare si productie ansamble wire harnesses

Diversificarea activitatiilor pozitioneaza MRB Electric printre cele mai active companii pe piata.

Publicat 21 iul. 2022 Expiră 20 aug. 2022