Office Assistant

Copier Tech SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1800 - 2300 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Descrierea postului

Cerinte:

- cunoștințe bune operare PC;

- permis conducere cat.B, experienta minim 2 ani;

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;

- responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;

- implicare si dedicare;

- bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Beneficii:

- mediu de lucru placut;

- contract individual de munca perioada nedeterminata;

- pachet salarial motivant;

- program de lucru fix luni-vineri, 08:00-16:00

Descrierea jobului:

-gestionarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti;

-activitati administrative;

-implementarea politicii comerciale si de marketing a companiei;

-posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

-societatea noastra are peste 20 de ani vechime pe piata vanzarii/inchirierii/reparatiilor echipamentelor de birou/copiatoare.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022