Office Assistant

AXP Academy - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 900 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati excelente de comunicare si cooperare
Atitudine pozitiva, initiativa si atentie la detalii
Responsabilitate si atitudine profesionala
Nivel bun de limba romana si engleza
Experienta de minim 6 luni pe posturi similare reprezinta un avantaj
Cunoștințe operare PC - MS Office (Word, Excel)
Cunostinte de utilizare pachet Google (Mail, Drive, Docs)

Descrierea jobului

Rolul viitorului nostru coleg este cel de Office Assistant.
Acesta presupune oferirea suportului administrativ si operational pentru derularea corespunzatoare a activitatii de office management la nivelul companiei.

Responsabilitati:
Document Management
Arhiva documente online – Google Drive
Management achizitii
Suport pentru echipa de vanzari si echipa training&transformare
Gestionarea invitatiilor la evenimente, traininguri, workshop-uri
Organizare de evenimente (interne, caritabile etc)
Timp de lucru: 2 ore/zi
Se lucreaza remote.

In AXP Academy ne dorim sa facem lumea mai buna prin educatie digitala. Suntem la inceput de drum, insa asta nu ne opreste sa fim ambitiosi.

Suntem optimisti, determinati si cu o incredere fenomenala in abilitatile noastre!

Activam in domeniul IT (din 2016), in zona de training si consultanta Agile! Ne marim in permanenta ehipa si suntem mereu in cautarea colegilor exceptionali!

Daca vrei sa ne auzim da-ne un email la: office@axpacademy.com

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos