OFFICE ASSISTANT - SECRETARĂ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Clinica Nova Explorări ORL este în căutarea unui candidat sociabil, dornic de un loc de muncă stabil și de lungă durată.

Candidatul ideal:
  • Studii medii finalizate cu diplomă de absolvire;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
  • Bune abilități de organizare și relaționare;
  • Competențe digitale.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:
  • Întâmpinarea și îndrumarea pacienților;
  • Recepționarea apelurilor telefonice și efectuarea programărilor;
  • Efectuarea încasărilor;
  • Aprovizionarea cabinetelor medicale cu cele necesare pentru consultații;
  • Oferirea suportului administrativ colegilor.
Program în 2 ture de L-V:
  • Prima tură: 8:00-16:00;
  • A doua tură: 14:00-22:00.
Beneficii:
  • Bonusuri lunare;
  • Program flexibil;
  • Zile libere pentru sărbătorile legale.
Contract pe perioadă determinată de 3 luni cu posibilitatea prelungirii.

Clinica Nova Explorări ORL este o clinică privată medicală, cu mai multe centre în România. Ne specializăm în domeniile vertij, tinitus și otorinolaringologie. Suntem o echipă foarte primitoare, distractivă atunci când timpul ne permite și întotdeauna dornici de a ne dezvolta.
Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos