Office Assistant/Asistent administrativ (secretara)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Calificari necesare:
  • Studii: absolvent al invatamantului superior;
  • Limba engleza: nivel avansat;
  • Cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel etc) la un nivel avansat.
Dacă sunteți o persoană energica și dedicată, PUMA oferă oportunități interesante într-o industrie captivantă și provocatoare și o atmosferă de lucru plăcută și deschisă.

Dacă aveți dorința și angajamentul de a lucra într-un mediu dinamic și ambitios, vă rugăm să trimiteți aplicatia dumneavoastra la adresa alexandra.radu@puma.com.

Descrierea jobului

  • se ocupa de crearea tuturor conditiilor necesare in vederea desfasurarii optime a fluxurilor de informatii si decizii;
  • se ocupa cu prelucrarea informatiilor, documentarea, filtrarea si legatura pentru solicitari de contacte cu conducerea;
  • are activitati cu caracter specific de secretariat: preluare, transmitere, mesaje, telefon, multiplicarea, redactarea inscrisurilor dictate, clasarea documentelor, inregistrarea corespondente
  • asigura suport pentru Managerul General si pentru toate departamentele firmei Puma Sports Romania.

PUMA is one of the worlds leading Sports Brands, designing, developing, selling and marketing footwear, apparel and accessories. For over 65 years, PUMA has established a history of making fast product designs for the fastest athletes on the planet. PUMA offers performance and sport-inspired lifestyle products in categories such as Football, Running, Training and Fitness, Golf, and Motorsports. We are committed to working in ways that contribute to the world by supporting creativity, sustainability and peace, and by staying true to the principles of being fair, honest, positive and creative in decisions made and actions taken.
Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos