Office Assistant - Agent Servicii Clienti - Bucuresti

Automotive Mobility Solutions SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Iti place sa inveti lucruri noi, sa fii in contact cu clientii si sa le rezolvi solicitarile? Esti o persoana organizata, iti planifici in detaliu pasii urmatori?

Daca raspunsul este DA, atunci esti persoana ideala sa te alaturi echipei Automotive Mobility Solutions!

In plus, mai sunt necesare cateva lucruri:
  • Limba engleza. Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj,
  • Studii superioare finalizate sau in curs.

Descrierea jobului

Activitate birou
Program L-V 9-18, include pauza masa.
Biroul se afla in apropierea statiei de metrou Stefan cel Mare (3 min)

Beneficii:
  • Oferta salariala intre 500-600 euro Net
  • Tichete de masa
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Prime de sarbatori
  • Bonusuri de performanta
  • Telefon de serviciu
  • Decontare transport

  • Preluarea si urmarirea solicitarilor de la clienti/furnizori;
  • Completarea datelor in aplicatia IT-ERP a companiei;
  • Gestioneaza documentele autovehiculelor si clientilor - arhiva fizica si electronica;
  • Efectueaza si comunică rapoartele lunare din aria de responsabilitate;

AMS Group este o companie românească ce oferă servicii de închirieri mașini pe termen scurt (Rent-a-Car) si închirieri de mașini pe termen lung (Leasing Operational).

Oferim clienților noștri tot confortul de care au nevoie punând la dispoziție o flotă de mașini noi, cu o vechime cuprinsă între 0 - 3 ani, cu reviziile făcute la zi, care îndeplinesc toate criteriile de siguranță și sunt mereu curate și excepțional de bine îngrijite.

Parcul auto este variat, se regăsesc autoturisme din toate segmentele de mașini care sunt potrivite oricărui tip de șofer, gata să satisfacă chiar și cele mai ridicate exigențe.

Oferim soluții personalizate prin serviciul de închiriat mașini pe termen lung (Leasing Operational) companiilor sau persoanelor fizice care au nevoie de mobilitate și doresc externalizarea activitații parcului auto pentru o mai bună focusare pe activitatea principală și externalizarea activităților secundare.

Valorile în care credem:

  • Profesionalism
  • Atitudine pozitiva
  • Seriozitate
  • Implicare
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.