Office Admin & Marketing Assistant, Baia Mare, Maramures

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Prezentare generala a rolului:
Desfasoara activitati cu specific de secretariat, configureaza si implementeaza activitati de marketing.

Localitate: Baia Mare, Maramures

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Preia si directioneaza apelurile telefonice, triaza, directioneaza si distribuie adecvat corespondenta;
• Sprijina derularea corespunzatoare a activitatilor cu specific de secretariat in cadrul centrului comercial;
• Ofera suport Directorului centrului comercial si altor departamente in gestionarea informatiilor la nivelul aspectelor de detaliu si solutionarea lor;
• Interactioneaza cu alte departamente (Tehnic, Juridic, Contabilitate) si le ofera suportul operational necesar in rezolvarea task-urilor zilnice;
• Analizeaza informatiile, selectioneaza informatiile prioritare, asigura comunicarea si solutionarea acestora, acolo unde este cazul;
• Deruleaza activitati de market research in vederea atragerii de noi chiriasi / implementarii de evenimente pentru cresterea veniturilor;
• Coordonează procesul creativ pentru toate campaniile și inițiativele de marketing;
• Coordonează toți furnizorii implicați în procesul de creare;
• Pregătește planificarea media;
• Organizează și implementează evenimente conform calendarului comercial;
• Studiaza piața și concurenții;
• Implementeaza planul de marketing;
• Stabileste termene pentru implementarea campaniilor de marketing;
• Colaboreaza cu agențiile de publicitate și mass-media pentru a atinge obiectivele planificate;
• Menține o relație strânsă cu chiriașii sau cu alți clienți (colecteaza si analizeaza feedbackul primit după toate campaniile de marketing);
• Negociaza si redacteaza contracte pentru diferite evenimente care au loc;

Elementele tale de success:

• Capacitatea de a lucra eficient cu ceilalți, de a comunica clar și de a oferi soluții viabile;
• Organizare și planificare excelente, motivație și abilități interpersonale;
• Gândirea critică, judecata și capacitatea de a lua decizii;
• Trebuie să aibă o etică de muncă puternică și să fie orientat spre detalii;
• Abilitatea de a lucra cu informații sensibile sau confidențiale;
• Abilitatea de a lucra într-un mediu de echipă, precum și independent;
• Cunoaștere bună a Microsoft Office Suite.

Criterii de selectie pentru titularul de post:

• Experienta relevanta cumulata (tip hands-on) de minimum 3 ani in urmatoarele activitati specifice: activitati de secretariat/receptie cu implicare in partea configurare si implementare strategii si planuri de marketing;
• Experienta relevanta de minimum 1 an in gestionarea relatiilor cu furnizori de servicii de marketing (OOH, event management, catering, agentii de creatie/digital);
• Studii superioare – de preferat licentiat/a in marketing sau conexe (stiinte sociale, psihologie) sau profil economic;
• Limbi straine: Engleza, nivel avansat (citit, scris, vorbit).
Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021