Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Office / Front Office / Relatii cu Clientii

1 post

Candidatul ideal

Program Full time ,abilitati de comunicare si de orgenizare , Experienta in relatii cu clientii .

Descrierea jobului

Angajam post full time Office / Back-office / Relatii cu Clientii .

Descrierea companiei

LeasingAutomobile.ro

Leasing Automobile detine cel mai important Parc Auto din Galati unde se gasesc numeroase modele de masini ale celor mai renumite marci existente pe piata nationala si internationala. Flota de autoturisme a companiei Leasing Automobile cuprinde modele de masini disponibile pentru toti cei interesati de servicii de calitate pentru a cumparara in rate periodice de tip leasing masini rulate si atestate de o echipa de oameni specializati in diagnoza auto. O echipa de manangement din cadrul acestui Parc Auto asigura permanent evidenta activitatii fiecarei masini in parte. Legalitatea tranzactiilor determina cele mai sigure servicii si sisteme de leasing din domeniul auto.

Office / Front Office / Relatii cu Clientii  -  SOTTCAR LEASING SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă