Publicat 11 Aug 2019 | Expiră 11 Sep 2019

OFERTANT MOBILIER PAL/MDF

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

LINIA FURNITURE -Fabrica de mobilier pe comanda angajeaza
-ofertant mobilier pal/mdf
Persoanele care doresc sa se alature colectivului nostru trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa fie serioase si muncitoare, implicate in ceea ce fac, dornice de sa realize lucruri noi;
- de preferat sa stie sa citeasca un desen tehnic necasar in procesul de executie si montaj al mobilierului;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- ofertant mobilier pal/mdf.
Punctul de lucru este in Otopeni, Ilfov. Se ofera cazare celor din provincie care doresc sa intre in echipa noastra.
Oferim salariu atractiv, facilitati si prime angajatilor ce performeaza, ore suplimentare platite, carte de munca.

LINIA FURNITURE -Fabrica de mobilier pe comanda din pal / mdf.

Expirat
OFERTANT MOBILIER PAL/MDF  -  LINIAWOODWORKS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles