Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 09 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

OFERTA EXCEPTIONALA!!! IN COLABORARE CU UNA DINTRE CELE MAI IMPORTANTE COMPANII DE TELEFONIE MOBILA NATIONALA, RECRUTAM AGENTI SERVICII CLIENT !

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1) Cunostinte de operare calculator (Word, Excel, Outlook);
2) Limba engleza (nivel mediu);
3) Excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
4) Orientare catre client si catre rezultate;
5) Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
6) Abilitati de lucru in echipa;
7) Onestitate, integritate si rezistenta la stres;

Descrierea jobului

- Este responsabil de comunicarea cu clientii prin toate mijloacele de comunicare disponibile, cu respectarea procedurilor in rigoare;
- Ofera informatii generale si personalizate clientilor privind serviciile oferite acestora;
- Primeste reclamatiile si raspunde de procesarea lor in conformitate cu instructiunile de lucru specifice

SE OFERA:
- TRAINING PLATIT DIN PARTEA COMPANIEI
- CONTRACT DE MUNCA
- PACHET SALARIAL SUPERMOTIVANT
- EXTRABENEFICII (TELEFON MOBIL, ASIGURARE MEDICALA)
- POSIBILITATI DE DEZVOLTARE PROFESIONALA IN CADRUL UNEI COMPANII MULTINATIONALE DE RENUME IN DOMENIUL TELEFONIEI MOBILE

Companie multinationala apartinand SR TELEPERFORMANCE INTERNATIONAL GROUP, cea mai mare companie mondiala de outsourcing, care opereaza in 41 de tari de pe toate continentele, in 51 de limbi straine si dispune de 268 centre de contact. Teleperformance activeaza in domeniul call centerelor, avand in portofoliu clienti din domeniul furnizorilor de telefonie mobila, banci de prestigiu ce activeaza pe piata locala si internationala, companii de asigurari, hoteluri si diverse companii mari care apeleaza la serviciile de Customer Care, Telesales, Debt Collections, Cross&Up Selling, Technical Support etc.

Expirat
OFERTA EXCEPTIONALA!!! IN COLABORARE CU UNA DINTRE CELE MAI IMPORTANTE COMPANII DE TELEFONIE MOBILA NATIONALA, RECRUTAM AGENTI SERVICII CLIENT !  -  TELEPERFORMANCE ROMANIA