Publicat 12 Ian 2019 | Expiră 12 Feb 2019

Ofer loc de munca agricultura - Serele Andoser

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

3 POSTURI VACANTE – MUNCITOR NECALIFICAT PENTRU LUCRUL IN SERE

CERINTE:
- Experienta nu este necesara;
- Cautam persoane eficiente, productive, cu spirit de observatie, hotarate, determinate, capabile sa lucreze in echipe;
- Varsta cuprinsa intre 18 – 50 ani;
- Sa nu beneficieze de ajutoare sociale de oricare natura ( in caz contrar toate ajutoarele sociale vor deveni nule in momentul in care se face incadrarea in munca);
- Disponibilitate deplasare zilnica, 5 zile/saptamana ruta Bucuresti – Com. Ulmi, Judet Giurgiu (durata deplasare 30 minute ) pt. acele persoane din Bucuresti sau din afara Bucurestiului;
- In timpul programului de lucru nu este permisa consumarea bauturilor alcoolice;
- Fumatul este permis doar in pauza de lucru;

Descrierea jobului

SE OFERA:
- Contract individual de munca perioada nedeterminata, dupa ce se trece printr-un filtru de proba de munca de 3 luni (timp in care persoana in cauza este incadrata in Registrul de zilieri al companiei si este platita in functie de nr. de ore lucrate cu suma de 11.20 RON NET /ora de munca);
- Prima de Paste;
- Prima de Craciun;
- Cazare gratuita in apropierea complexului de sere ANDOSER de langa Bucuresti, doar pt. acele persoane relocate din localitati indepartate, altele decat cele din Bucuresti;
- Transport gratuit la locul si de la locul de munca pe ruta Bucuresti – Ulmi si retur;
- Program de lucru zilnic: 8 ore si pauza de masa 30 minute;
- Echipament protectia muncii;
- Orele lucrate suplimentar peste program se platesc separat;
- Plata salariului se face saptamanal, o data pe saptamana la fiecare sfarsit de saptamana;
- Salariu NET (in mana) cuprins intre 1850 RON – 2700 RON;

Companie specializata in productia de legume in spatii protejate.

Expirat
Ofer loc de munca agricultura - Serele Andoser  -  Andoser Europa S.R.L.