Publicat 26 Ian 2016 | Reactualizat 23 Feb 2016 | Expiră 27 Feb 2016

NYX SALES CONSULTANT - Constanta

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitati:
• Indeplineste standardele de customer service conforme cu politica si misiunea brandului
• Recomanda produse in conformitate cu nevoile fiecarui client. Demonstreaza foarte bune cunostinte de produs
• Atinge si depaseste obiectivele de vanzari si de clienti (de fidelizare a acestora)
• Contribuie la succesul si dezvoltarea magazinului

Cerinte:
• Experienta anterioara in vanzari, relatii clienti (cosmetics, fashion, retail, etc)
• Cursul de make up reprezinta un avantaj
• Buna comunicare in limba Engleza
• Disponibilitate pentru a lucra program full-time, in ture si weekend-uri
• Abilități de convingere, persuasiune
• Atitudine proactiva, orientare catre client

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in domeniul retail-ului, sa fie capabil sa-si concentreze toate eforturile in a oferi servicii de cel mai inalt nivel clientilor nostri.

Daca tu insuti te vezi facand parte din marea familie NYX, asteptam cu interes aplicatia ta!

At L'Oreal, we have made cosmetics the focus of all our energy and know-how for nearly a century. We are fully committed to putting all our expertise and research resources to work for the well-being of men and women, in all their diversity, around the world. A century of expertise in cosmetics made us the worldwide leader in cosmetics, represented by 26 global brands, distributed in 130 countries with a turn over of 15.8 billion euro from which 3.4% are dedicated to R&D. At L'Oreal, success starts with people. Our people are our most precious asset.

Expirat
NYX SALES CONSULTANT - Constanta  -  L'OREAL ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles