Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Nutritionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, sociabila, empatica, orientata spre obiective,BUN VANZATOR.

-studii superioare in urmatoarele domenii:-biologie
-chimie
-farmacie
-medicina
-industrie alimentara

Se cere cunoastere cel putin la nivel mediu a unei limbi straine (engleza sau spaniola)

Descrierea jobului

Nutritionistul este persoana care, in urma unei consultatii, pune bazele unui program de nutritie si dieta personalizat pentru fiecare client in parte, cu ajutorul tehnologiilor puse la dispozitie

Naturhouse este firma lider in dietetica si nutritie in Spania, fiind in acest moment prezenta in 15 tari din intreaga lume.In cadrul Naturhouse nu vindem produse ci elaboram programe dietetice personalizate in functie de problemele specifice fiecarul client.
www.naturhouse.com

Expirat
Nutritionist  -  NATUR HOUSE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles