Publicat 03 Ian 2017 | Reactualizat 03 Feb 2017 | Expiră 04 Feb 2017

Noi conditii de angajare la DE ROOY: Soferi trafic intrernational C+E, CU si FARA experinta – detalii in anunt

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi conditii de angajare la DE ROOY: soferi trafic intrernational C+E, CU si FARA experinta – detalii in anunt

European leader in custom made transports and logistics
Suntem lider pe piata europeana de transportt de autocaminoane si tractoare agricole. Printre clientii nostri se numara DAF, Volvo, Man, Renault, Scandia, Iveco, Mercedes-Benz, CNH, JCB

Cauti provocari? alatura-te noua!
Angajam Soferi trafic international cu si fara experienta C+E

Descrierea jobului

Oferim:
Serviciu timp de 4 saptamani in strainatate si o saptamnaa libera
Contract de munca
Training profesional pe specificul activității noastre, în Olanda
Tansport cu avionul
Salariul competitiv, între 1900-2500 euro net, în funcție de experiența cu C+E

Solicitam:
Permis de conducere categotii C+E
Cartela conducatorului auto
Certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto

Vă rugăm să transmiteți CV-urile și documentele solicitate la adresa de e-mail: derooy.romania@yahoo.com
Va vom contacta in privinta datei si a locului intalnirii.

European leader in custom made transports and logistics www.derooy.com

Expirat

Noi conditii de angajare la DE ROOY: Soferi trafic intrernational C+E, CU si FARA experinta – detalii in anunt  -  DE ROOY