de ani Fără Frică...

Publicat 01 Dec 2006 | Reactualizat 31 Dec 2006 | Expiră 01 Ian 2007

network engineer

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Confident, dedicated, good team leader

Descrierea jobului

- Test automation using TCL/Perl/Expect
- C, C++
- Configuring routers and switches
- configuring windows and unix environments.
- ideally 4 to 5 years of exp
- writing test plans

Network equiment software outsourcing for a US-based company.

Expirat
network engineer  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles