de ani Fără Frică...

Publicat 21 Mar 2006 | Reactualizat 16 Apr 2006 | Expiră 21 Apr 2006

Network Engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in networking, echipamente Cisco, protocoale de routare
- experienta in VoIP - H323, SIP, Asterisk, Gnugk
- experienta in administrarea si securizarea serverelor Linux, FreeBSD,
- experienta in activitatea dintr-un NOC Internet (monitorizare, suport)
- cunostinte de programare C++, Perl, MySQL, PHP, ev. PostgreSQL
- disponibilitate de a acumula noi cunostinte, eventual de a lucra program prelungit
- BUN SIMT, RESPONSABILITATE si INITIATIVA

Descrierea jobului

- activitati in domeniile descrise mai sus
- activitati specifice unui NOC Internet
- locul de munca - in cadrul unei firme din grup

Expirat
Network Engineer  -  GDC TELECOM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles