de ani Fără Frică...

Publicat 20 Mar 2008 | Reactualizat 18 Apr 2008 | Expiră 20 Apr 2008

Network Engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cel putin 3 ani experienta in activitati de service pentru retele, WLAN, LAN, Microsoft Server, IP-Telephony, Switch-uri, Firewall-uri, etc
- Absolvent de studii tehnice superioare sau studii echivalente
- Cunostiinte avansate de limba engleza
- Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Oferim:
- activitati interesante si provocatoare intr-o companie tanara si orientata spre extindere
- un pachet atractiv de beneficii
- evolutie profesionala intr-o companie a carei principala activitate este service-ul si oferirea de solutii

Daca ai aptitudini excelente in comunicare, ai capacitatea sa lucrezi in echipa si esti pregatit pentru a invata lucruri noi asteptam CV-ul tau in limba engleza precum si asteptarile salariale pe urmatoarea adresa de e-mail till.schwitalla@acp-it.ro.

ACP IT SOLUTIONS este una din primele companii pe pietele de integrare a sistemelor IT din Austria, Germania si Elvetia.
Din 2007, ACP a devenit activa si se extinde si in Romania.

Expirat
Network Engineer  -  ACP IT SOLUTIONS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles