de ani Fără Frică...

Publicat 05 Mar 2008 | Reactualizat 03 Apr 2008 | Expiră 05 Apr 2008

Network and system administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte linux dendmail, apache 2.0, dns (bind9), bitdefender protection plus (antivirul si modul antispam);
Cunostinte Cisco tunele Vpn ipsec de tip site to site si easy cisco vpn server;
Cunostinte Bgp Cisco;
Cunostinte nod antivirus enterprise- instalare server si clienti nod;
Cunostinte Windows Xp,2003 (server de fisiere si server de terminale);
Cunostinte pachetul Office;
Persoana dedicata, de incredere, pe termen lung;
Disponibilitate deplasare la punctele de lucru in caz de nevoie;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Administrarea serverelor firmei;
Monitorizare conexiuni internet+VPN;
Helpdesk useri

Dita Import-Export S.R.L. face parte incepand cu anul 2007 din grupul de firme Gedeon Richter, singura companie cu o activitate integrata, din piata farmaceutica romaneasca.

Grupul Gedeon Richter cuprinde 4 entitati:
Richter Romania S.A. (partea de productie),
Armedica Trading (partea de dezvoltare),
Gedeon Richter Farmacia (partea de retail),
Dita Import-Export, Sibofarm Sibiu, Activ Farm (partea de distributie).

In cadrul grupului, pe plan local, lucreaza in prezent circa 1.200 de persoane din care 600 la nivel de productie, 400 la nivelul distribuitorului, restul fiind distribuiti in retail.

Expirat
Network and system administrator  -  DITA IMPORT EXPORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles