Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 13 Iul 2006 | Expiră 10 Aug 2006

Network administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- CNA, MCP
- cunostinte networking, CCNA reprezinta un avantaj
- administrare retele Novell & Windows
- permis cat B (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

- administrare servere: Windows 2003, Novell 6.0, linux
- cunostinte TCP/IP
- CCNA reprezinta un avantaj
- strategii de backup
- administrare servere DNS / firewall / e- mail / proxy / print
- asigurare support pentru utilizatorii retelei

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII este o companie cu capital integral strain ce activeaza pe piata de telecomunicatii din 1997.

Expirat
Network administrator  -  Camusat Rom Telecomunicatii SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles