.NET DEVELOPER

SC RECRUT'ART SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ideal profile:

• Familiarity with C# .NET, the ASP.NET framework, SQL Server, HTML5/CSS3

• Both oral and written skills in English

• Good communication skills

Organized and responsible person, respecting planning and deadline.

Descrierea jobului

Responsabilities:

• Develop and maintain Angular based .NET solutions

Develop technical interfaces, specifications, and architecture

• Develop user interfaces applying UI/UX concepts to form design and functionality

• Use and adapt existing web applications for apps

• Create and test software prototypes

• Coordinate with the other software developers working as an individual contributor or as a team member.

Our offer:

- A competitive salary + private medical insurance + meal tickets + annual holiday bonus

- Extra vacation days for Christmas & New Year’s Eve

- An international team of motivated and experienced people

- Flexible working hours

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa la nivel national si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Pentru a fi mereu la curent cu joburile postate de noi, urmariti pagina noastra de linkedin https://www.linkedin.com/company/recrutart/

Publicat 18 apr. 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos